Novak Djokovic ve Andy Murray’den samimi sohbet

Novak Djokovic ve Andy Murray’den samimi sohbet

Novak Djokovic ve Andy Murray’den samimi sohbet: ‘Nadal ile oynamak bir gladyatörle karşılaşmak gibi…’

Sezonun durmasıyla tenise hasret kalan sporseverler Novak Djokovic ile Andy Murray’yi bir araya getiren canlı yayına akın etti. Instagram’da 20 bini aşkın sporseverin izlediği yayında Murray en acı veren yenilgisini Djokovic’e karşı oynadığı 2016 Roland Garros finali olarak gösterirken Djokovic ise Londra 2012’de Murray’ye kaybettiği maçı seçti. İki tenisçi en zorlu rakip olarak Nadal’da hemfikir oldu. Djokovic, Nadal ile oynamayı “bir gladyatörle karşılaşmaya” benzetti.

Corona virüsü nedeniyle tüm spor organizasyonları olduğu gibi teniste de sezon durdu. Tenisseverler karşılaşmaları özlerken hayranı oldukları sporcuları da izlemeyi hasretle bekliyorlar.

Bu özlemin de etkisiyle Novak Djokovic ve Andy Murray’yi Instagram’da bir araya getiren canlı yayın 20 binin üzerinde sporsever tarafından takip edildi. İkili evlerinin salonunda samimi bir sohbette bulunurken karşı karşıya geldikleri 36 maçı, zaferlerini, en acı veren mağlubiyetlerini ve sahip olmak istedikleri özellikleri masaya yatırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir